Çin sıcak satış yapılan 3 W UV lazer işaretleme makinesi için lazer işaretleme

₺49 167.90

Stok durumu: Stokta var

a51837


Çin sıcak satış yapılan 3 W UV lazer işaretleme makinesi için lazer işaretleme
Ürün Açıklaması
XACLaser UV lazer soğuk aydınlatabiliriz kaynağı olduğunu. UV lazer ile kısa dalga boyu, odak, küçük nokta, küçük bir ısı ile coldprocess aittir etkileyen, iyi ışın kalitesi, bu işaretleme aşırı ince elde edebilirsiniz. çoğu malzeme emebilir ultraviyole lazer, yaygın uygulanan industrials; çok az ısı ile etkileyen alanı, bu olmaz var ısı etkisi, hiçbir yanan sorunu, kirlilik-ücretsiz, toksik olmayan, yüksek markalama hızı, yüksek verimlilik, makine performansı istikrarlı, düşük güç tüketimi.
Ürün Uygulama
(1) bu yaygın Elektronik bileşenler, pil şarj aletleri, elektrikli tel, bilgisayar aksesuarları, cep telefonu aksesuarları (Cep telefonu ekran, LCD ekran) ve iletişim ürünleri.
(2) otomobil ve Motosiklet yedek parçaları, oto camı, enstrüman aletleri, optik cihaz, havacılık, askeri, sanayi ürünleri, donanım Makineleri, araçları, ölçüm aletleri, kesme aletleri, sıhhi tesisat.
(3) Ilaç, gıda, içecek ve kozmetik Sanayi.
(4) cam, kristal ürünler, yüzey ve iç ince film aşındırma sanat ve el sanatları, seramik kesme veya gravür, saatler ve saatler ve gözlük.
(5) bu işaretlenir Polimer malzeme, çoğunluğu metal ve metalik olmayan malzemeler Yüzey işleme ve kaplama filmi işleme için, ışık geçirgen polimer malzemeler, plastik, vb,.
Ürün Yapısı
Örnek Gösterisi
Hakkımızda:
Wuhan xac Lazer technolory co. LTD. lazer işaretleme makinesi üreticisi ve tedarikçisi olduğunu ve lazer parçaları. gibi lazer işaretleme makinesi, lazer kesme makinesi, lazer oyma makinesi ve lazer KAYNAK MAKINESİ. ayrıca var fiber lazer, lazer kontrol kartı, lazer kesme başlığı, lazer lens vb.

Etiketler:Ucuz Çin Sıcak Satış Yapılan 3 W UV Lazer Işaretleme Makinesi Için Lazer Işaretleme, Yüksek Kalite Çin Sıcak Satış Yapılan 3 W UV Lazer Işaretleme Makinesi Için Lazer Işaretleme, Çin Ahşap Yönlendiriciler Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
CNC veya Değil cnc
Model Numarası XAC-UV3
durum yeni

Değerlendirmenizi yazın!

Çin sıcak satış yapılan 3 W UV lazer işaretleme makinesi için lazer işaretleme

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler