1 ADET YT896 Şeffaf Hortum 4 # KIMLIK 1mm * OD 3mm Tüp Silikon Boru için Peristaltik Pompalar sıhhi tesisat Hortumları 1 Metre

₺9.01

Stok durumu: Stokta var

a51809


silikon Tüp
boru için Peristaltik Pompalar
İç çap: 1mm
dış çap: 3mm
1 Metre
1 m fiyatı gösterir
kaç metre Almak kaç adet
birlikte bir bütün kök.
giriş:
peristaltik pompa silikon tüp olduğunu göre dinamik peristaltik pompa ve akış performansı farklı malzeme, silikon ve yumuşak tüp farklı özellikleri yapılmış. Genel yerli iki peristaltik pompa silikon tüp içinde geliyor formları: tek bir platin vulkanizasyon silikon tüp, karakterler ve yumuşak yumuşak, biraz şeffaf, duvar pürüzsüz, düşük protein, düşük protein penetrasyon, İlaç ve biyoteknoloji uygulanabilir alan, sıcaklık aralığı:-51 ~ 238 ℃); Başka Bir tür silikon tüp peroksit, ve onun karakter yumuşak, biraz şeffaf, pürüzsüz iç duvar, ekonomik verimlilik, uzun ömürlü, sıcaklık aralığı: 238-51 ~ (℃), hangi ihtiyacınız olabilir var gibi özel özellikleri aşındırıcı sıvı.
özellikleri:
1. belirli elastikiyet Var, yani tüp şekli hızla geri radyal sıkıştırma;
2. belirli bir aşınma direnci Vardır, tokluk, iyi direnç gözyaşı;
3. Iyi hava sızdırmazlık, hiçbir sızıntı,
4. Iyi adsorpsiyon, düşük sıcaklık direnci, kolay değil yaşlanma, hiçbir şişlik, korozyona dayanıklı, düşük birikimi
peristaltik pompa silikon tüp prensibi seçin
direnç kimyasal korozyon/kimyasal uyumluluk:
farklı iletim sıvı, hortum göstermek olmalıdır bazı mükemmel kimyasal özellikleri, kimyasal uyumluluk denir. gibi: iyi adsorpsiyon, düşük sıcaklık direnci, kolay değil yaşlanma, hiçbir şişlik, korozyona dayanıklı, düşük birikimi, kimyasal korozyon direnci sıcaklık yükselişi ile azalır, ve hiçbir etkisi için tüp kimyasalların oda sıcaklığında sıcaklık ile hortum üzerinde artan darbe olabilir.

Etiketler:Ucuz 1 ADET YT896 Şeffaf Hortum 4 # KIMLIK 1mm * OD 3mm Tüp Silikon Boru Için Peristaltik Pompalar Sıhhi Tesisat Hortumları 1 Metre, Yüksek Kalite 1 ADET YT896 Şeffaf Hortum 4 # KIMLIK 1mm * OD 3mm Tüp Silikon Boru Için Peristaltik Pompalar Sıhhi Tesisat Hortumları 1 Metre, Çin Pnömatik Parçaları Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 11cm x 11cm x 11cm (4.33in x 4.33in x 4.33in)
Tipi boru
Model Numarası YT896
Marka Adı Pixiuonline

Değerlendirmenizi yazın!

1 ADET YT896 Şeffaf Hortum 4 # KIMLIK 1mm * OD 3mm Tüp Silikon Boru için Peristaltik Pompalar sıhhi tesisat Hortumları 1 Metre

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler