60 inç L Kapalı oto wifi akıllı siyah veya gümüş akıllı bruciatore bio etanolo

₺16 826.35

Stok durumu: Stokta var

a51929


Brülör detayları Emniyet: Otomatik yakıt fonksiyonu ekleyin Emniyet: Otomatik ateşleyici ve uzaktan ON/OFF/ayarlama alev Ayarlama alev aracı için brülör aşağıdaki gibi: Düğme brülör, uzaktan kumanda, akıllı telefon wifi fonksiyonu, RS485 ev sistemi Parametre formu 60 inç Wifi kullanarak çalıştırmak için brülör aşağıdaki gibi: Aşağıdaki gibi sıcak satış boyutu referans: Fiziksel resim aşağıdaki gibi:
Siyah renk
Ambalaj yöntemi
Dekorasyon kılıf:
Bizim Şömineler vardır oluşan bir sıvı alkol yakıt tarafından powered denatured etanol. Aksine geleneksel ocak yapılar, hiçbir baca gereklidir çünkü yanma yayar sadece küçük miktarlarda karbon dioksit ve su buharı-aynı bileşenleri gibi hava biz nefes verirken. Alevleri vardır gibi doğal ve sarı-orange ahşap ateş gibi, gaz ocaklar daha ama daha dinamik olarak deneyimli vardır. Enerji size kaynağı düz gider içine odası ısı olarak, yerine baca yoluyla kaybolmuş. Böylece verimliliği yüksek ve kullanıcı tüketmek daha fazla enerji daha gerekli.
Bir ateş geleneksel açık şömineler kurum ve diğer büyük miktarda üretir sağlıksız maddeler aracılığıyla tahliye edilmesi gerekir bir duman kanal, gerektiren bir sabit kurulum kilitler açık şömineler pozisyon ev. En bizim şömineler gerekir hiçbir sabit kurulum ve tamamen cep. Şömine hareket ettirilebilir, örneğin, taşınmaya veya yeniden tasarlayın. Tamamen bu providees rakipsiz esneklik kontrast açık bir şömine.

Etiketler:Ucuz 60 Inç L Kapalı Oto Wifi Akıllı Siyah Veya Gümüş Akıllı Bruciatore Bio Etanolo, Yüksek Kalite 60 Inç L Kapalı Oto Wifi Akıllı Siyah Veya Gümüş Akıllı Bruciatore Bio Etanolo, Çin Şömineler Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 171cm x 30cm x 32cm (67.32in x 11.81in x 12.60in)
fonksiyon Uzaktan Kumanda ile
renk Gümüş, Siyah, silver without wifi
tip etanol Şömine
Model Numarası ILFP-SR60-B or silver 0705-0001
kullanım kapalı
Kurulum Türü eklemek
boyut 1524mm L x 193mm W x 168mm H
Fuel bio ethanol
Color
Warranty 3 years
Certification CE
Function-1 Automatic ignition/extinction/fuel charging
Function-2 Co2 Safety infrared detector
Function-3 Alarm system
Function-4 Electronic heat detectors.
Function-5 Heavy shake sensor
Voltage 110V~240V
Color silver or black

Değerlendirmenizi yazın!

60 inç L Kapalı oto wifi akıllı siyah veya gümüş akıllı bruciatore bio etanolo

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler